Koncert Noworoczny z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dnia 13 stycznia 2017 roku, w PSP „Akademia Przedszkolaka” w Rojewie odbył się Koncert Noworoczny dedykowany naszym kochanym babciom i dziadkom z okazji ich święta. Przedszkolacy zaprezentowali swoje talenty śpiewając i tańcząc. Muzyczna podróż przez cztery pory roku spotkała się z wielkim uznaniem publiczności. Każdy utwór babcie i dziadkowie nagradzali gromkimi brawami. Niektórzy nie kryli też wzruszenia widząc swoje pociechy w roli małych-wielkich artystów. Dzisiejsza uroczystość połączona była z kwestowaniem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze zostaną przekazane do sztabu WOŚP przy Gimnazjum w Rojewie. Nasze przedszkolaki uczestniczą także w akcji zbierania nakrętek „Pomaganie przez odkręcanie”, organizowanej przez fundację „Bliżej szczęścia”. Od września udało nam się zebrać prawie 30 tysięcy nakrętek!!!!!
Dzieci, które zebrały najwięcej, zostały dziś nagrodzone dyplomami. Gratulujemy najwytrwalszym i liczymy, że nakrętek będzie nadal przybywało.

Kochanym Babciom i Dziadkom z okazji ich Święta wierszem życzymy:

„Babciu, Dziadku coś Wam dam,
jedno serce, które nam.
A w tym sercu róży kwiat,
Babciu, Dziadku żyjcie nam 100 LAT!!!”