Zbiórki małych zuchów


Nasze małe przedszkole zuchy mają już za sobą dwie zuchowe zbiórki. Na pierwszej z nich przygotowywały się do wyprawy w poszukiwaniu zuchowego SKARBU, który mogą zdobyć tylko naprawdę dzielne zuchy. Skarb jest bardzo cenny. Kiedy zuch ma gorszy dzień i jakiś chochlik podpowiada mu, aby zrobić komuś na złość albo skłamać, wystarczy, że spojrzy  na swój skarb i od razu przypominają mu się zasady, których musi przestrzegać, aby być dobrym zuchem. Na drodze do skarbu zuchy muszą pokonać wiele trudności i zdobyć szereg sprawności. Na szlaku prowadzącym do skarbu znajdują się następujące miejsca: WIOSKA STRACHÓW, POLANA PRAWDOMÓWNOŚCI, LAS OBOWIĄZKÓW, ŁĄKA DOBROCI, JASKINIA PRACOWITOŚCI oraz MIASTO OBYWATELI. Pierwszy etap drogi zuchy mają już za sobą, sprawdzały swoją odwagę w WIOSCE STRACHÓW.

Zbiórki małych zuchów