IV Gminny Konkurs Recytatorski


Dnia 31 marca 2017 roku o godz. 10.00 w PSP „Akademia Przedszkolaka” w Rojewie odbył się IV Gminny Konkurs Recytatorski dla dzieci z przedszkola i szkolnych oddziałów zerowych.  W związku z tym, że nasze przedszkole przystąpiło do programu „Ekoszkoły”, wspierania inicjatyw ekologicznych, w tym roku hasłem przewodnim była „Ekologia w literaturze”.
Do konkursu przystąpiło 30 przedszkolaków z terenu całej gminy w wieku 4,5 i 6 lat.
Lista zwycięzców kształtuje się następująco:

Kategoria dzieci 6-letnich:
I miejsce – Amelia Polak – Ściborze
II miejsce – Milena Zalech – Rojewice
III miejsce – Maja Zielińska – Rojewo

Kategoria dzieci 4, 5 letnich:
I miejsce – Zuzanna Kusiewicz
II miejsce – Gabriela Pocheć
III miejsce – Gabriela Cieślak

Pozostałe dzieci zostały wyróżnione.
p.o. Dyrektora Katarzyna Stępniak składa podziękowania dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie. Serdeczne podziękowania dla Rodziców dzieci i wychowawców oddziałów przedszkolnych za przygotowanie dzieci do konkursu. Podziękowania dla Organu Prowadzącego i Drukarni Książek z Inowrocławia za ufundowanie nagród książkowych, podziękowania dla pracowników przedszkola za okazaną pomoc w organizacji konkursu.