Poranek Wielkanocny


Aby Święta Wielkiej Nocy
były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia
dającego radość, pokój i nadzieję.
Wszelkiej pomyślności z serca
życzą:
p.o. Dyrektora Katarzyna Stępniak,
Grono Pedagogiczne i pracownicy obsługi
Publicznego Samorządowego Przedszkola
„Akademia Przedszkolaka” w Rojewie.

Dnia 12 kwietnia w Przedszkolu odbył się „Wielkanocny Poranek z udziałem Rodziców. Tego dnia Przedszkolacy przygotowali koszyczek wielkanocny – święconkę, wcześniej zapoznały się z tradycjami i obrzędami oraz symbolami świątecznymi. Dzieci pod kierunkiem pani katechetki Beaty Kaszuby wykonały utwory muzyczne wprowadzając wszystkich w klimat świąteczny. Pod kierunkiem wychowawczyni pani Karoliny Spychalskiej wystąpiły w teatrzyku „Bajeczka na Wielkanoc”. Rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w quzie świątecznym. Tradycyjnie Przedszkole odwiedził Zając Wielkanocny obdarowując dzieci upominkami i zostawiając list skierowany do dzieci.