Zakończenie Roku Przedszkolnego i Święto Rodziny


Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice!

Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

 p.o. Dyrektor Katarzyna Stępniak
Grono Pedagogiczne i pracownicy Przedszkola

Dnia 23 czerwca odbyło się Zakończenie Roku Przedszkolnego 2016/2017 w Przedszkolu i tradycyjnie jak co roku Święto Rodziny/. Tego dnia dzieci wystąpiły z programem artystycznym dla swoich ukochanych rodziców.
Zakończenie  w Przedszkolu była to chwila podsumowań, refleksji i wzruszeń.
Przez 5 lat Przedszkole funkcjonowało jako placówka samodzielna, od 1 lipca będziemy dalej funkcjonować w Zespole Szkolno-Przedszkolnym.