Wycieczka do domku myśliwskiego i pana Leśnika

Dnia 15 września odbyła się letnio-jesienna wycieczka Przedszkolaków do domku myśliwskiego w lesie. Ten dzień pozostawił po sobie wiele wspomnień , wrażeń i radości wśród Przedszkolaków .
Dyrektor Przedszkola Katarzyna Stępniak i pracownicy Przedszkola składają podziękowania Radzie Rodziców za pomoc w organizacji wycieczki . Podziękowania dla państwa Czarneckich za ofiarowanie jabłek, dla państwa Klimko za ufundowanie drożdżówek, dla państwa Kusiewicz za soki .
Serdeczne podziękowania składamy panu Wiesławowi Wesołowskiemu za miłe i sympatyczne zaproszenie i przyjęcie w domku myśliwskim , za ofiarowaną książkę przyrodniczą z dedykacją dla dzieci i placówki , materiały ekologiczne do zajęć i ofiarowane drzewka dla Przedszkola .
Serdeczne podziękowania składamy pani Marii Bąkowskiej za dofinansowanie naturalnej , źródlanej wody do picia dla dzieci w roku 2016/ 2017.