Ćwiczenia logopedyczne – wesołe i praktyczne. „Biedronki i pszczółki mówią doskonale”

Celem naszych zajęć jest zapobieganie powstawaniu zaburzeń mowy dziecka oraz stymulowanie jego rozwoju w taki sposób, by potrafiło prawidłowo porozumiewać się z otoczeniem, kształtować prawidłową mowę poprzez korygowanie zaburzeń w zakresie strony fonetycznej, leksykalnej i gramatycznej wypowiedzi. Doskonalimy mowę już ukształtowaną i wdrażamy dzieci do twórczej aktywności słownej. Dzieci wdrażane są do praktycznego wykorzystywania nawyków poprawnej wymowy przyswojonej w toku ćwiczeń oraz zwiększenie możliwości poprawnego i twórczego opanowania języka przez dzieci w wieku przedszkolnym. Wysoki poziom zajęć logopedycznych oparty jest na współpracy z Rodzicami dzieci. Systematycznie dokonywana jest ewaluacja zajęć na podstawie obserwacji dzieci, ich aktywności w trakcie prowadzenia zajęć, dużym zainteresowaniem dzieci na zajęciach, chęcią współpracy i wiarą w swoje możliwości.